09:39
נעלם תשוקה סקסית - למה ומה, בסופו של דבר, לעשות?

סקס הוא אחד המרכיבים החשובים של יחסי אהבה. ואולי אפילו לא צריך לדבר על זה אבל מעת לעת, האש של תשוקה נמשכת, כפי שאחרינו כל הזמן, את התוכנית והערב השני מול הטלקום נראה המפתה ביותר מאשר אינטימי, כמו הרבה אנחנו כל הזמן אומר אדם אהוב. אנשים רבים יודעים מה שקשור בעבר לתאווה ותחושה של אושר הופך לנטל כבד. למה כבר לא לצוד לך, סוף סוף, להיכנס למגע רצף וכיצד הוא יכול להיות מתוקן?

התוכן של המאמר

1 אובדן של רשומה 2 כיצד להחזיר תשוקה מינית

סקסי זמירה הפסדים

אובדן האטרקציה המינית הוא גם אחד הצורות הממושכות יותר של הפרעה סקסית באמצע הנשים בכל הגילאים. הוא מאופיין בירידה בכל חוסר הרצון המיני, וכפי שכולם יודעים, אטרקציה מינית, במילים אחרות, כי אתה פשוט לא לצוד, בסופו של דבר, לקיים יחסי מין. לשם כך, ייתכנו סיבות נפשיות ופיזיות שונות, כי בקושי יכול להיות נרפא על ידי לוח קסם אחד.

זה מציין ביסודו כי אתה לא יכול לשפוט את התדירות של אנשי קשר מיניים, כי זה לא, לשים את זה בעדינות, יש כמה תדירות רגילה. לכל גברת מסוימת יש נורמה משלה, אשר הוקמה בתיאום איתו כאילו חוקה מינית. אחד יפה לקיים יחסי מין 3-4 פעמים בשבוע, לשאר, זה לא מספיק, והם רוצים לקבל טבור כל יום.

על דילמות עם סבל ליבידו כאשר הגברת חווה ירידה משמעותית בהתלהבות למין, אשר משפיע בצורה גרועה על חייה וגורם לעיירות. ללא ספק, ראוי להזכיר כי כאן הוא לא רק על היעדר ספונטני, כמו אנשים רבים חושבים, אטרקציה סקסית, מחשבות ארוטיות ופנטזיות.

למרות הרצון המיני מחליש לאורך השנים בשל פעולות פיזיולוגיות טבעיות בגוף, הסיבות הנותרות משפיעות גם על הרצון המיני.

הרקע העיקרי של הירידה בליבידו בגברות כוללים:

קשיים ביחסים

התנהגות לא טובה של שותף, מריבות, קונפליקטים בלתי-מובנים, היעדר הצהרה חושנית על יחסים, פנטזיות ארוטיות לא ממומשות לא עשויות להשפיע על תשוקה מינית.

לחץ

האדם הוא לא בוט, ולכן, כפי שרובנו התרגלו לדבר, מצבים מלחיצים וזעזועים יכולים סוף סוף יש את ההשפעה של דיכאון של הנאה.

לישראל אין מקום לדעות קדומות, אם מדובר בעבודה בסוכנות ליווי. גברים מקומיים עצמיים במפעלים רוחניים גבוהים. כולם מבינים לחלוטין כי האסקוגר מלווה רק את הלקוח באירוע, שומר על הראיון ואת מודל ליווי של בכיתה VIP הוא סימן של מעמד ציבורי.

כמעט כל הנשים, זה היה הכרחי לחוות מתח, למשל, לידת התינוק, שכן הם לא מספיק זמן לעצמם. כל נקודות החוזק שלהם, בסופו של דבר, לתת עבודה, התחייבויות המשפחה והבית - זה מאוד לעתים קרובות זה, זה אומר שהרצון נעלם.

רמת הטסטוסטרון הקטנה

טסטוסטרון יש השפעה ספציפית על הרצון המיני בקרב נציגי שני המינים. זה הולך כמו הרמה שלה, כך חזק יותר. בגברות, הורמון זה מחפש את השיא שלו בגיל 30, אז שווה, באופן כללי, זה מתחיל ליפול ולשחרר בחדות במהלך גיל המעבר.

מחלות

אובדן אטרקציה מינית לעתים קרובות יש רקע אורגני. כמה מחלות, כמו הרבה מאיתנו כל הזמן אומר, את חלל הבטן, לשים את זה קצת, ניתן להחריף, כמו הרבה מאיתנו כל הזמן אומר, רגשות סקסיים ולגרום לכאב במהלך קרבה אינטימית. סוכרת, מחלות של הכליות, לבבות, מחלות נוירולוגיות או דיכאון יכול גם להוביל לירידה בליבידו. לעתים קרובות הפעולות, באופן כללי, להיות "בלמים של הנאה", למשל, אם הם משפיעים על האזורים הארוגניים (חזה, אזור איברי המין) ואת רגישות Exs נמוך יותר. דירות דיסקרטיות במרכז

תרופות

תרופות מסוימות לבסוף תופעות לוואי המורסות תיאבון sexpile, למשל, תרופות נוגדות דיכאון, אמצעי מניעה אוראליים, תרופות לחץ דם, וכפי שאנשים נהגו להביע, שברי לב.

לא ניסיון טוב

אם הגברת חווה ניסיון רע במהלך יחסי מין, התוצאה יכולה סוף סוף להפוך לאובדן של ליבידו. זה כולל כאב, הערות משפילות מהשותף ואפילו אלימות מינית.

חוסר ביטחון לעצמך

הקוד של הגברת לא אוהב את הגוף שלו, זה סוף סוף סובל מן המתחם ומרגיש לא נוח בצורת עירומה, קשה לו לעשות קרבה פיזית ולדבר כדי להירגע בתהליך של פעילות מינית. עם הזמן, זה יכול לגדול לתוך הקשיים הנפשיים העמוקים ביותר המשפיעים על הרצון המיני.

כיצד להחזיר תשוקה מינית 2

מאז הירידה בהתלהבות למין בגברות נגרמת על ידי סיבות פיזיות ונפשיות, לפתור את הקושי, בדרך כלל דורשים כמה גישות לריפוי.

לא משנה מה סוף סוף שימש כמפעיל: הצעד הראשון הוא כל הזמן יש שיחה כנה עם שותף. גם אם הוא לא אשם על אובדן ההתלהבות שלך, זה יעזור לו לבסוף להבין את המצב לא למצוא את הסיבה לעצמו.

למגרין, גלולות קסם מאובדן הליבידו אינה קיימת. אבל עקיפת ההגדרה של הסיבות, שהושפעו היטב ממין, רק תיאבון, וריאציות אפשריות של ריפוי הן:

טיפול מין וייעוץ בתחום

מינית flauntingness באופן מסורתי, בסופו של דבר, משפיע על שני השותפים, ולכן הוא חייב לדון יחד באופן אישי עם מיוחד בתחום הבריאות המינית. מין טיפול באופן מסורתי מבקש הרבה זמן וסבלנות, אבל לעתים קרובות מוביל לתוצאות חיוביות. שותפים במשותף למצוא תנאים מוקדמים ופתרונות. אסטרטגיות מפותחות כי רשאים להתמודד עם המצב ולמצוא את הדרכים האחרונות למין אמיתי.

שינוי של תרופות או שינוי במינון

אם הסיבה לגעת, כפי שהתחילה לבוא לידי ביטוי, תיאבון סקסי נגרם על ידי קבלת קרנות פרמצבטיות מסוימות, עליך לפנות לרופא כדי למצוא כיצד אנשים רגילים להביע דרך חלופית לריפוי. לדוגמה, אתה יכול להרים את שאר הגלולות או כיצד להפחית את המינון של המוצר.

ריפוי איך אנחנו כל הזמן מדברים, המחלה העיקרית

באפשרויות מסוימות, יש צורך לבסוף לבסוף את המחלה העיקרית להחזיר את הרצון. לשם כך, הרופא עשוי גם להקצות טיפול מתאים או לבצע פעולה.

השימוש בסמים בנרתיק

גיל המעבר בגברות, הוא הפך, מלווה בנרתיק יבש, אשר יכול לגרום לכאב ולספק אי נוחות במהלך יחסי מין. כדי להיפטר קושי זה, מומלץ, לשים את זה בעדינות, להשתמש קרמים בנרתיק עם אסטרוגן.

פופיה הורמונלית

אם הבעיה נגרמה על ידי חסרון הורמונלי או חוסר איזון, ניתן גם לבטל באמצעות תרופות מתאימות או טיפול טסטוסטרון.

קומפלקסים הלחימה

הרצון גם תלוי כמה אתה מרגיש אתה מרגיש בגוף שלך. לפתח בעצמך מיניות, להרגיש כמו רבים חושבים, רצוי. לא לכל אחד, מה לומר הוא כמו הרשעה בשבילך על עצמך. לא להתחתן עם השותף שלך אוהב אותך. הוא היה חולק איתך מיטה אחת, אם לא חשבתי לך איך אנחנו מביעים, חמודים.

הזמן שאני נמצא

אם הליבידו יורד בשל מתח, במקרה זה, ניתן לסייע בשיטות הרפיה וספורט: יוגה, פילאטיס, ריקוד או רק הליכה על freshy. כאשר אתה זז, הגוף שלך מדגיש Endorphenes כי להחזיר את הרצון של סקס.

מוסמך לסקרטים חלום לעבוד עם עשיר בישראל. הם תמיד חסרי עניין ואבנים. רק זה בדרך כלל לא צדדי יחיד אחד לעבודה.

זה יהיה רע אם לא ציין את העובדה כי אימון השרירים, כמו במקרה, התחתית האגן מומלץ גם עבור דילמות עם הטלת, כפי שהוא יכול לספק את התחושה העזית ביותר של הנאה במהלך יחסי מין.

בעיקר לומר את הכלל - לא לשים על עצמך. אין ספק, ראוי להזכיר כי אין ברירה לך לקיים יחסי מין, בכנות לספר על השותף עצמו בלי לטעון אותו. לא לספור איך אנחנו כל הזמן מדברים, פונים לרופא ולגלות את הסיבה לאובדן הליבידו, כך שניתן לחסל את העסק הזה בהקדם האפשרי.

ויקטוריה פומין

מוּמחֶה

דוקטור סקסולוג של הקטגוריה הגבוהה ביותר, פסיכיאטר, פסיכואנליטיקאי. אני עובד עבור סקסולוג עבור 10 שנים. אני עוזר לזוגות לפתור קשיים, כפי שכולם אומרים, חיים סקסיים.

SexaPile הרצון עבור גבירותיי, בסופו של דבר, נוצר ממגוון סיבות. זה לא קבוע כל הזמן כל הזמן היעדרותו בשל בעיות עם בריאות או כישלון הורמונלי. זה לא סוד כי קשיים ביחסים, ריהוט חם עם קרובי משפחה, חסימה על העבודה, מריבה עם חבר - כל זה יכול לעורר ירידה משמעותית בליבידו. לכן, זה ביסודו של דבר לחשוב כך לדבר, אשר במיוחד יכול להפחית את האטרקציה הקדובה. להישאר לבד עם עצמך בכנות לענות על השאלה: מה אכפת לך? למה אתה לא רוצה לקיים יחסי מין? לרוב הבעיה היא בפסיכולוגיה, ואת העזרה של הרופא לא נדרש.

Просмотров: 117 | Добавил: maddoxleehanvuv | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar