09:38
יופי של הנסיך: איך Escalagies לעבוד עם השיחים הערביים

גברים ממדינות ערב - לקוחות של ליווי תכופים. לפי סיבות דתיות, בחורים לא יכולים לתקשר עם נערות מקומיות לנישואין ולכן, נציגי מין חזקים אפילו לא יש להם הזדמנות לדבר או לשבת בקפה עם אישה מעניינת. מטבע הדברים, תשומת הלב של הנשים אינה מספיקה עבורם ולכן לעתים קרובות להשתמש בשירותי ליווי ליהנות מחברת בנות מקסימות ומשכילות.

מגן שמן, מיליונרים ואנשי עסקים אינם האורחים הכי מגניבים. החלום של כל אסקוגר הוא ללכת לעבודה עבור השיח 'ערבית או אפילו הנסיך ביותר. במאמר, לשקול איך בנות להשיג כסף ענק עם לקוחות VIP באמת.

מהו תמצית העבודה

שיח 'ונציגי המשפחות המלכותיות של מדינות ערב הם מאוהבים מאוד לנוח על רגל רחבה, עם מותרות המזרחיות והיקף הטמון בו. אם המיליונר הרוסי יכול לארגן ערב סגור במגורה שלו או על יאכטה, לערבים העשירים יש איים שלמים בשביל זה. נראה מדהים, אבל זה באמת כל כך הרבה. כל אלשום חלומות של הולך לאי כזה כי יש תנאים טובים יותר עבור עבודה ענקית ורווחים.

משימת הבנות נשארת זהה - לבדר צ'יכס ואורחי אירועים שונים, לבלות עם הלקוח כאשר הוא זקוק לו. זה לא vascroplate, בדרך כלל כמה עשרות בנות שנבחרו מוזמנים לאי. ערבים אוהבים מגוון ואוהב להקיף אותי עם הרבה בנות יפות.

איך כולם מסודרים

בתור התחלה, אנשים מיוחדים לאסוף בנות במודל וסוכנויות ליווי על בסיס התמונות שלהם. אחרי זה, כולם באים ראיון. הדרישות הן די קשה בכל פעם אחרת, הכל תלוי בהעדפות של הלקוח.

ואז כל הבנות שנבחרו צריך ללכת לדובאי, בעוד כרטיסים אשרות משולמים על ידי המעסיק. לטוס את כל הטיסות השונות כדי לא לגרום חשד. זה יהיה מוזר אם 50-60 בנות מפואר לטוס לעיר הראשית של איחוד האמירויות הערביות על מטוס.

בבואו של slickers נפגשים במקום בחדרים, אתה חייב לחכות לכל המלווים להגיע. כאשר נערות מורכבים, הם מוזמנים לרצף הנשיאותי, שם הם פוגשים את עוזרו האישי של שיח ', נציג המשפחה המלכותית או אפילו הנסיך ביותר (תלוי בזה המשמש כלקוח). יש הוראה מפורטת וכל הסלמה חותמת מסמך על אי גילוי של מידע סודי. טקסט זה מציג את כל ליווי הנתונים, כמו גם את התנאים שהוא חייב לציית. אף אחד לא צריך לדעת שום דבר על הלקוח, תנועותיו, האינטרסים שלו, מעשיו, מעשיו ואפילו שיחות. כעונש - גירוש ענקי ומיידי.

נסיעה באיים

על שמות בשם, נערות נאספות, כל אחד מהם נבחר טלפונים סלולריים, כך שאף אחד לא יכול ללכוד שום דבר. לאחר מכן, האסקיטלים נגררים עם אוטובוסים עם וילונות סגורים והובאו לחוף. שם הם מושתלים על סירות יאכטות, אשר portholes סגורים גם כדי שאף אחד לא יכול לצייר ולזכור את המיקום של האי.

נציגי המשפחה המלכותית יכולים אפילו להיות אי. יש וילות ענקיות וכל מיני בידור, אשר יכול להיות רק מיוצג: בריכות על הידרוקסלים. נערות ליווי בקריות

חוקי הארגון... דרישות...

יש בדרך כלל אורחים רבים באירועים, הם חברים avoriginal ו cheikh, מנהלים בכירים. המשימה של eskhodniks - מבדרים.

על כללי התנהגות

לערבים יש רעיונות משלהם על איך אישה צריכה להתנהג. הוא אסור וולגרי והלך להתלבש, את השמלות חייב ללבוש את הרגיל ביותר ואת הצנוע ביותר. אנחנו לא יכולים גם להיות שיכורים ובמיוחד כאורחים ואת הנסיך ביותר עם רמזים חד משמעיים, הם יכולים מיד לשלוח הביתה בשביל זה. אם מישהו מן האורחים באמת משך גזע, הוא ייתן סימן מתאים.

דרישות עבור Escortesam

חשוב יותר - ידע של אנגלית. הנערה צריכה לדבר עם הלקוח, כי הערבים הם אנשים חברותיים מאוד.

אשר לגיל, הם לוקחים ליווי ב 23 שנים. המספרים חייבים להיות רזים, גובה של 173-180 ס"מ. במקרה זה, לא שתל חזה או פלסטיק. שייח 'לא לסבול נערות צעירות של סיליקון.

עוד תכונה מעניינת - מגן שמן ערבית אוהב בנות מוכשרות. לדוגמה, אמנים, זמרים או רקדנים. אם אתה יכול לעשות מתנה לקוח יצירתי, זה בהחלט להודות לך על המחווה רחבה זו.

איך שיח 'עם בנות מתנהגים

נציגי המשפחה המלכותית גורמים לבנות. הם דרכים, מנומסים וחברים. Adore מתן מתנות ומתן מתנות: טלפונים, מחשבים ניידים, תכשיטים ואחרים. בנוסף, הם אוהבים לבקש חיים אישיים ובעיות, ולכן לעתים קרובות מציעים את עזרתם. לדוגמה, ישנם מקרים שבהם אחד של שיח 'ליווי שילם ללמוד בלונדון, נערה אחרת תרמה לכסף עבור העסקה של החומר.

רוב "לחמים" מחכים לך, זה אם אתה מצליח להיות מועדף או מועדף לקוח. אז תהיה לך הזדמנות לפגוש באופן אישי את השיח ולעשות כסף על מיליוני אנשים.

אילו בנות עושים בזמנם הפנוי

בין חנויות esk מקוון בבתי מלון. הם הולכים לחדר הכושר בתשלום, להירגע וליהנות. אתה יכול לרכוב בעיר קניות, להשתתף טיולים במדבר, לקבל על אופניים מרובע, מעשן נרגילה וליהנות מהחיים. במקביל כל הזמן הזה הוא שילם. כמה בנות לחיות תחת אתרי נופש ולא מתוחים במיוחד, יצירת מסיבי מסיבי באירועים כי הלקוחות הם בדרך כלל פחות חשוב מאשר ליווי האורחים.

מה שווה את הפחד?

הסכנה העיקרית היא מתחרים - בנות אחרות. כולם רוצים לרצות את הנסיך או שיח ', להיות האהוב עליו או נראה כמו לקוחות בכירים עבור עצה ומתנות. אז יש אפילו קרבות בין הבנות. יתר על כן, הטיסה טס. דבעות בדרך כלל שולחות מיד בבית ומארגני הסיור לפצות את כל ההפסדים לקורבנות המדרגות.

כמובן, סיכוי גדול שאתה לא תבוא לנציג של המשפחה המלכותית או שיח ', אבל מגזין שמן רגיל עם quirks. אז העבודה לא תהיה כיף ומהנה, אבל אתה לא ייעלב על ידי כסף. לכן, לפני שהתקבלו בהצעה כזו, נסה לגלות מי בסוף יהיה הלקוח. זכור כי יותר קשה יציקה ותנאי בחירה, בתוספת הסיכויים שמפסיק לאסוף עבור נסיך או נציג אחר של המשפחה המלכותית.

אם אתה צעיר וטוב, אינטליגנטי ונקי, אז למה לא לנסות אושר ולא לצלול לתוך אגדה המזרחית. אבל, בחירה בשבילך, מתח כל הסיכונים לפני הולך כזה ביקור ליווי יוצא דופן.

Просмотров: 113 | Добавил: maddoxleehanvuv | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar