14:08
19 אירועים שעבורם כבר לא רוצים סקס החליט

אל תעכב את הפתרון למגירה ארוכה. אולי הכל הרבה יותר קל ממה שאתה חושב.

התוכן של המאמר

1 תשע ​​עשרה אירועים של אי-רצון שלך וכיצד לתקן את זה

19 אירועים של אי-רצון שלך וכיצד לתקן את זה

סקס הוא עקרוני

בהתחלה, היחסים בצמד שלך היה מהיר על ידי תשוקה. הסתכלת משם בכל מקום ובכל מקום. באמת, עכשיו המין שלך נראה מזכיר ניקוי שיניים. רגשות, התרגשות - הכל נעלם.

למה?

"כמעט כל הזוגות עוברים את זה. שוכב חצי שנה אחרי תחילת התשוקה היחסים, לשים את זה בעדינות, מתחיל ללכת לא, "- מסביר ונסה מרין, פסיכותרפיסט נשוי ועם סן פרנסיסקו.

העירייה, ככלל, המכון לבריאות שנערך מחקרים על לימודי נישואין במשך 30 שנה. תוצאה: עוד 75% מהזוגות מדווחים כי על זמן מין הופך נדיר יותר.

אירועים של כמות עצומה - מתח, קושי עם בריאות ו T.ד '. טוב מאוד כדי להדגיש את מה שראוי לכסות את העיניים שלך לעשות?

לֹא.

מין משפיע על דעתנו ועל גופותינו עוזר כך לדבר כדי לשמור על הקרבה החושית בין השותפים.

לכן אין צורך לקחת קשיים חיים אינטימיים כמו דבר מאליו, לא חשוב וטיל את זה "הכל יעבור הכול".

טלפונים

"אנחנו יושבים בטלפונים ובמחשבים שלך אפילו כאשר אנו מבלים זמן עם האדם האהוב שלך. לא הרבה מי יודע את העובדה שאנחנו אני נרדמת וללכת לתחתית, כפי שהיא מתחילה להביע, תחילה, מתעוררת בבוקר, "אומרת איימי לוין, מאמן מין. במחקר שנערך באלפיים שנה, 70% נשים הצהיר כי הטכנולוגיה המודרנית היא unceremonious פלשו אינטימי שלהם חיים.

פתרון: נתק הודעות בטלפון להפסיק גלילה קלטת. לנתק את הזמן זה לזה. סקס ספונטני - זה בהחלט. אבל ולא מן החיים שלך לא רק סקס ספונטני, טוב, ו סקס בכלל, הפעל אותו בלוח הזמנים הרשמי שלך. אפילו במקרה זה, יש לך מקום לספונטניות. כמובן, במקום לא להקפיץ בחזרה הטלפונים שלו.

סקס לא בעדיפות

ברשימת המקרים ביום כל כך הרבה שישים כיתות אהבה נראים משהו בלתי צפוי, סוער.

"אנחנו נותנים, זה הפך, הערך של הדברים האלה כי הם יותר לטפל של כל. אפילו במקום זה רק שיגור מדיחי כלים "- מסביר אניטה קלייטון, פסיכיאטריה דוקטור. "שותף, להיות, מנסה לנו להתקרב, ואנחנו מעריכים: "עדיין יש לי כל כך הרבה דברים, ואתה מטפס עלי זֶה??-

פתרון: כלים מלוכלכים כל אותו, ואחרי ארוחת הצהריים תצטרך לבשל ארוחת ערב. באמת, זה שווה מופרע לפחות חצי שעה Prevetday הזמן יותר מאשר רבים חושבים על עיסוקים נעימים. ראוי לציין כי רצפות ללא תחרות לא סביר או, כפי שאנו מבטאים, מזוגגות חולצות ייתן כמה הנאה כמו סקס עם אדם אהוב.

לחץ

פתרון: תאריכים. לִזַלזֵל בסוף השבוע כאשר שניכם יהיו חופשיים של הורים Marok. תאריך יכול להיות לארגן בקירות ילידים, אבל טוב יותר, בסופו של דבר, לשנות את המצב, למשל, ללכת אל רכיבה או שכירת חדר במלון.

יש לציין כי הוא מתרוקן על עצמם בעצמך וגם לשבור את הכעס על בן זוג ", אומרת דוסת סטנלי, פסיכולוג שיבוט ו sexopathologologologologologologist, כמו דופנה רבים, מרכז דבש.

פתרון: אל תיתן מתח לנצח. אתה, השותף שלך או שניהם אתה צריך למצוא את השיטות של להיפטר השלילי. זֶה אולי יוגה פועל בבקרים ו ... סקס. הורמונים של אושר - בדיוק מה שאתה צריך גם עכשיו.

פגמים כמה מתבטאים, פעילות גופנית

עומס יתר פיזית להפחית את רמת הלחץ, להגדיל את מצב הרוח רק להגדיל את זרימת הדם לאיברים. זה למה ההתרגשות מגיעה מהר יותר, והספיקורמים מתחזקים לבסוף.

במאמר שנערך על ידי טקסאן המכון באוסטין השתתפו שתי קבוצות של נשים. 1 אל הניסיון בילה 20 דקות על אופני התרגיל, ואת 2 מלא מלא מסמכים משעממים. שתי הקבוצות הראו סרטים חמים מסרטים. כולם יודעים זאת הנה "רוכבי אופניים" גורשו הרבה יותר מהר מאשר נשים ששמרו -.

עם גברים, זה עובד על אותו דבר. "מוֹחַ פלסטיק מאוד, ככל שאתה מחזק את אלה או שרשראות עצביות אחרות, מוטב שהם התחילו לעבוד. יש לציין כי בעוד unclaimed פשוט למות ", - אזהרה קלייטון.

פתרון: להעביר לפחות חצי שעה ביום. ליתר דיוק, היעדרותם. כאשר המין לא מביא הנאה מיוחדת, כמו מוטיבציה כזו, בסופו של דבר, הם פשוט לא. "אין שום דבר, כפי שישבנו בזמן, יוצא דופן בעובדה שלדסקי אורגזמה כל כך חמקמקה.

קומפלקסים

"תפיסת הגוף שלך היא מאוד מאוד יש השפעה על איך אתה מתנהג במהלך המין ", אומר מומחה מציאות של טרי אורבוק.

והשותף בשלב זה מתחיל לענות את עצמו שערות: "זה התייפח לי? במישהו שלה הופיע? היא לא אוהבת סקס עם לִי?-

אגב, החבר 'ה הם גם מוכרים, אם כי קטן יותר תוֹאַר.

פתרון: למד לחיות אמיתי. "אנחנו כל כך הרבה פעמים אנחנו לא ברגע, אבל איפשהו ברעיונות שלך. אנחנו חושבים ש אנו נראים בלתי מעורבים. הוא שולל לנו את ההזדמנות לשמח קרבה חושנית עם שותף. אל תחשוב על איך אתה מסתכל. Zomenit "אלוהים אלוהים, כשאני מסתכל מזווית זו?"על" איך אני אוהב, Kok הוא מלטף אותי, "מייעצת קלייטון.

לשכוח סרטים

רבים מאוד של הרעיונות שלנו על סקס היה נמשך מהסרטים הוליווד. נשיקה, לגעת, סקס נלהב, אוֹרגַזמָה. מצוין בקולנוע, אבל לא בשימוש בעקביות בחיים.

לשכוח את הסרט. בהחלט, ראוי להזכיר כי סקס לא צריך לעבור על ידי כל תרחיש. אין צורך להסיע את עצמך לתוך המסגרת.

כל האנשים הם כמו שאנחנו רגילים לקרוא, שונה. כמובן, כולנו יודעים היטב מה הם רועדים דברים שונים. אתה לא צריך לנסות, לשים את זה בעדינות, להתאים את עצמך, כפי שהיינו לקרוא, את המין שלך תחת תבנית כלשהי. זה רק interfes.

פתרון: לפחות איזה מהם אתה צריך להתמקד (וגם שותף) פנטזיות ורגשות. טוב מאוד להדגיש את מה שיש לך סקס לא כמו גיבורים סרט כמו אנשים בחיים.

שגרה

תנועות טעון, צלילים, ליטוף. בדרך כלל I מוּכָּר. אפילו לומר כי אפילו מאוד. נערות ליווי בחיפה

"שותפים מתרגלים לשמחה את זה יכול להיעשות פשוט במהירות. ואולי אפילו לא צריך לקרוא כי זה טבעי כי זה נחמד כי השותף יודע נבדק דרכים לתת לך הנאה. אבל מה הופך הרגל, במהירות מעצבן, "אומר לוין.

פתרון: תן לפחות כמה מכם תהיה רשימה של 20 דברים שאתה תהיה לחוות במיטה. כל פריט לדרג על סולם מאחד ל -5 ולמצוא מה זה מתחיל.פתרון: יש צורך להתחיל ליצור קשר עם הרופא ולגלות מה הירידה בליבידו קשורה.

התקשות רוסית ומידע פגמים הולידו שיקול דעת לא מדויק כי למעשה ליווי הוא משהו שהוא משהו רע, וזה, מה לדממה. עכשיו כמה יחידות יש מידע כי ליווי השירותים בישראל אין כללי לגמרי עם זנות.

כמובן, כולנו יודעים היטב מה הטיפול המוסמך ניתן למנות רק מיוחד. לא עבור כל אחד הוא לא סוד כי חוסר סיכה יכול להיות פשוט למלא על ידי קניית טוב חומר סיכה בחנות סקס. אבל ולא הגברת במהלך מין מתלונן, מנסה אותה "טיפש" או "חוט" לא יכול.

רגילים מאוד

זה בהחלט.

אבל.

אנחנו לא צריכים רק ביציבות שימור, טוב, בתחושה ממריצה של החידוש.

פתרון: חזור לעסק שלך ניצוץ! מְלוּכלָך הודעות, פרנק תמונה. כמובן, כולנו יודעים היטב מה זה אחר, לפתות, פרובוציאט. עדיין יש לך זמן לשים על המיטה, לבוש איך אנחנו תמיד מדברים איתך, ספורט נוח רוטב פיצה.

אתה פשוט לא, בסופו של דבר, אני רוצה

"רוב הביקורים ב sexopathologists ורופאים תרופות סקס מתרחשות עקב, כראוי, חביב ליבידו, "אומר דושם. נלחם על עצמך עובדה אחת, כי למרות "Lebido נמוך" יכול יש 10 אירועים, גבירותי היפואקטיביים של תשוקה מינית זה קשור לעתים קרובות איך אנחנו תמיד לדבר איתך, רגשות כואבים במהלך סקס, חוסר סיכה ו קשיים בפרסים של אורגזמה. "אם לגברת יש ליבידו נמוך, לרוב חוסר הרצון מלווה בבעיות אחרות ", הוא אומר.

ולהמשיך לבצע את רוב בקרוב.אתה נוח ונינוח יחד. לכן אתה בוגר כדי לטרוח ונינוח זה לזה מול זה ב מאוד "בית" סגירת. כאב אולי תנאים מוקדמים פיזיולוגיים ופסיכולוגיים.

קשיים בריאותיים

עם הגיל, גברים מתמודדים עם יותר ויותר אינפורמטיבים לא נעימים מסוימים. תרומות כאלה נוספות מחלות כמו סוכרת, יתר לחץ דם, כולסטרול גבוה ואחרים.

"כל זה משפיע על הדם יש השפעה על הזקפה Muzhcheni, "אומר Duschorm. זה אדם פעם כדי לשרוד צרות כמו סיוט החזרה שלה מתחילה להמשיך אותו. סקס מכמה מאיתנו מתייעצים, עיסוק נעימה, משתנה בדרך כלל בבחינה. ואפילו לא צריך ברזל כי האיש מרגיש מושפל ומתחיל להיות, להימנע מין.

פתרון: כמו במקרה של כתובות נשים חיים אינטימיים, אי אפשר לדחות את הביקור לרופא. קשיים הנובעים למין עשוי להצביע על כך שגברים נוראים. זִינָה תפקודיות, בסופו של דבר, ריפוי. מעת לעת הרבה יותר קשה מאשר גבר רק נותן לאימוץ קשיים וטיול לרופאים.

כל עוד הקשיים עם הקמת לא נפתרה, שני השותפים יכולים לשמש בדרכים אחרות ליהנות. בסיסי - תמיכה ואמון.

אתה לא קרוב

אתה גובה לא ממש זמן, כי עסוקים בקריירה, להחלטתם של בעיות משפחתיות ונכסים אחרים, כפי שכולם מובנים, חיים מבוגרים. ובין הדרך בה אנו מביעים, הקרבה הרוחנית והפיזית היא המחוברת הקרובה ביותר, כפי שכולם כועסים, הם.

"רוב הנשים הן עקרונות מאוד לתחושה של תקשורת בת זוג. רק בהיבטים כאלה הם מוכנים כדי לדבר, לנשק יש סקס. אבל הצעירים כולם הפוכים - תחושה של חיבה, תקשורת עם שותף, באופן כללי, הוא מופיע אחרי מין, "מסביר אורביס.

פתרון: הוסף את העסק שלך יותר מפלרטט. "זה עשוי להיות בגלל ביולוגית תוצאה של משמרות הורמונליים. או - קומפלקסים שוב! - תוצאה הבקיע לאחר משקל הלידה. לא לספור איך כולם אומללים, התפקידים משתנים. לשינוי נראה כי יופי מיני בא עם אמה, "מסביר קלייטון.

הַקפָּדָה

כל אלה "נדחה מאוחר יותר" רגשות יהיה מתון, לשים את זה בעדינות, להרוס את העסק שלך.

תגיד, לדבר כדי לפתור קשיים. במיטה ומעבר.

דִכָּאוֹן

במקום זאת אתה כל הזמן עצוב ואתה תסמינים של Google מדוכא, וככל שאנו מתרגלים לקרוא, שחיקה חושנית, חוסר תשוקה מינית - לא הכי מוגדר להיות לידי ביטוי, הבעיה העיקרית בחיים שלך.

דיכאון סובלים מתשע-עשרה מיליון יֶנקִי. תארו לעצמכם כמה מיליוני אנשים לא נכנסו למספרים אלה בלבד כי זה פוחד, זה הפך, להודות במחלה שלך, אפילו את עצמך.

"כאשר יש לך דיכאון, אתה, באופן כללי, נעדר תשוקה מינית. כאשר יש לך קושי עם סקס, אתה פשוט מופיע דיכאון, "אומר קלייטון.

מעגל קסמים.

פתרון: על פי מחקר המכון Rutgers, תרגילים ומדיטציות מסוגלים להקל על הסימפטומים של דיכאון. ולא האם אתה מעדיף ריפוי סמים (או שאתה פשוט לא צריך שום דבר אחר יציאה), שוחח עם הרופא המטפל שלך. אם אפשר, תן לו לבחור המוצר, לא סוף סוף, כפי שהיינו לקרוא, מעכב סלקטיבי של תפיסה מסתובבת של סרוטונין (Sires), שכן תרופות כאלה משפיעות על פונקציות מיניות של אדם.

למצב אין

האם חדר השינה שלך נראה כמו אהבה קֵן? האם רוח הרומנטיקה?

מסמכי פלדה מפוזרים בכל מקום, מזכיר את deadlands, הטלפון פורץ מההודעות, וכלל על נפח מלא של הטלוויזיה הוא שידור על הזוועות הבאות ... הגיע הזמן לשנות משהו.

פתרון: הסר את כל מה שמזכיר לך עבודה. לעמעם את האור, לשרוף נרות, להפעיל מוסיקה מרגיעה.

ליישם שאיפות ילידים בישראל רק אם אתה ילדה יפה מאוקראינה. העבודה בישראל צריכה להיות בפנאי. המראה של ליידי מודל יוצע לבנות קריירה בליווי. עבור "תאריכים" עם אדם מישראל כדי להרוויח חודש מ 2000 יורו.

בתיבה שולחן הלילה לשים חומר סיכה או צעצועים. צריך לומר מה שאתה צריך לשתף מרובע עם מישהו אחר, הקפד לתלות על מנעול הדלת.

יְלָדִים

מבצעים מתפללים כי הפחתת המספר סקס עם הופעת הילדים בבית הוא נורמלי.

נשיקות, מחמאות, הפתעות קטנות כמו פתקים על המראה - כל זה רק, אבל מצוין!במקום זוג צבר טינה ואתה זה לזה היזהר מה יכול להיות גם סקס כאן?פתרון: יפה "לבלוע" עבירה, לעשות את הטופס של הכל הוא בסדר ולנסות לשמור על העולם chactic בצמד.

אבות מוכרים גם. שני השותפים מופיעים גם חדש, מאוד הגון תשומת לב - חיתולים מלוכלכים, זיקוף, בוכה בלילה וכמעט כל דבר אחר.

מאוחר יותר, ילדים גדלים, הם כבר לא צריכים לשנות חיתולים, אבל בסופו של דבר, לגלף כמה דקות של זמן אישי הכל קשה גם.

על פי סקר שנערך ב -2,000 שנה ארבע עשרה האגודה הפסיכולוגית האמריקאית, גבירותי רגישים ללחץ, מאשר גברים. למרות הלחץ הוא רע, בסופו של דבר, זה משפיע הן על הרצפה זכר ואת הנשים. "כמה אנשים מצליחים להיות מנוהלים בלחץ, שמירה על כל הדברים הטובים האלה עם שותף. ואולי אפילו לא צריך ברזל כי אבל כמה מאיתנו, מתמודד עם קשיים, למעשה להתפרק.

אוֹרגַזמָה

תרגילים לפני סקס? מתחרות. ספורט משותף? מהמם!אולי עבור הגברות זה בוער במיוחד. כמעט כולם מכחישים יחסי מין לשותפים שלהם, כפי שניתן להנהיג, כי הם חווים עקב משקל קלוע, צלוליטיס ואחרים (מעת לעת) פגמים.

גבירותי זהירים מאוד על התוצאה, שוכחים, בסופו של דבר, לשמח את התהליך ", - אומר לוין.

ולא לספור איך אנחנו מביעים, כי, כמעט כל הגברות פשוט לא יודע גם הגוף עצמו ואת יכולותיו.

פתרון: לוין, באופן כללי, מייעץ לקחת אחריות על אורגזמות משלך בידיהם. לחקור את הגוף לבד או עם שותף.

זה, בסופו של דבר, שווה את זה. אורגוזיס להדק את הקשר בין שותפים. בסופו של דבר הן אורגזמות יותר חווים. לא פרס רע, ימין?

מתקן טיפול

תרופות נוגדות דיכאון (כולל SSRs, כגון פרוזה ה תביעה, ו tricyclic onntideessants, כגון אללווול), אנקסיוליטיקה, ביתא-בלוקים, תרופות מדם, סטרואידים, משככי כאבים, מול גלולות ואפילו תרופות, antihistamines, כפי שאנו מבטאים, משתן ההכנות יכולות לשחרר גם את התשוקה.

"הם משנים תהליכים כימיים בגוף שלך, בסופו של דבר, יכול התקשר איך כולם אומללים, תופעות לוואי. אנטיהיסטמינים, כגון מיובשים ריריות של הגוף שלך מניעתך של סיכה טבעית. ראוי לציין כי תרופות נוגדות דיכאון לדכא את הנוירוטרנסמיטורים העיקריים של דופמין ונאפינפרין, מחזיק את אורגזמה בחוץ לְהַגִיעַ. ראוי לציין כי גלולות למניעת הריון להחליש את הליבידו שלך, גדל פיתוח של חלבון, אשר גם עושה טסטוסטרון נגיש, "מסביר Orbukh.

פתרון: לפנות לרופא ולספר לו תופעות לוואי. זה יהיה רע אם לא שנראה מה לא, בסופו של דבר, זה שווה לנהל חוויות ללא עזרה של אחרים. אולי, הרופא יתאים את המינון של המוצר, יציע אפשרויות אחרות או לבנות טיפול סוף.

שוב על הבריאות

טוב, טוב, לא רק יש תכונות במיטה. "כל מחלה שמשפיעה על העצבים, וכפי שישבנו איתך, מערכת הדם או הורמונים, יכולים לגרום קשיים אינטימיים, "אומר קלייטון.

פתרון: קשיים בשינה, הפרות מחזור הווסת, עייפות קבועה - לפחות מה שמדבר ראוי תשומת ליבך. מסע קמפיין בזמן כדי לחסוך חבורה של עצבים, בריאות ו כלים.

החיים שלך הם חמוצים מאוד

חיי חומצה = סקס חמוץ. מצטער אבל זה עובד אמיתי כל כך הרבה.

"אחד האירועים לאיזה מין בהתחלה הקשר הוא כל כך טוב, הוא שהכל בשבילך בחידוש ", מסביר ORBUKH.

פתרון: לעשות משהו חדש. המוח שלך באמת כמו תחושה מרגשת זו של חידוש. בתמורה, הוא ייתן לך הכי הרבה תחושה של התרגשות שאין לך מספיק.

אתה יכול לבדר ולבדוק, אבל טוב יותר מצא שיעור שייתן רגשות לשניהם. חיזוק קשרים, זכור?

ויקטוריה פומין

מוּמחֶה

דוקטור סקסולוג של הקטגוריה הגבוהה ביותר, פסיכיאטר, פסיכותרפיסטית. אני עובד עבור סקסולוג במשך יותר מ -10 שנים. אני עוזר לזוגות גם לפתור קשיים איך אנחנו רגילים לקרוא, חיי מין.

מה לעשות, לא רוצה סקס? ברוב המכריע של המקרים, הסיבה היא הניצוץ המהודק בין השותפים. והנה זה מאוד אמת ולא נכון. חזור אל איך זה הולך, שבו התחלת - פגישות ירדות, תשוקה מקסימלית, מחכה לתאריך הבא, הפתעות ומילגה אמיתית של רגשות. אפילו בין השגרה, אנו מוצאים את הזמן להישאר ביחד. סובב את חדר השינה למעוז האמיתי של debauchery. ניסוי, נסה טכניקות שונות וסוגי מין, ליישם פנטזיות ופטיש, לקנות צעצועי מין. אתה יכול אפילו להזמין אדם שלישי למיטה - זה יהיה חוויה מרשימה.

Просмотров: 149 | Добавил: maddoxleehanvuv | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar